KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Trelleborg
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Växel: 010-206 45 20

 

Spridning & Upplaga

Upplaga 20 200 ex

Vi når alla hushåll i Trelleborgs kommun.

Annonsinskick

E-post

Redaktion

E-post Trelleborgsredaktionen
redaktion.trelleborg@lokaltidningen.se

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se
 
Mediasäljare
Pontus Hansson
010-206 46 02
pontus.hansson@lokaltidningen.se
 
Säljledare
Anette Persson
010-206 46 78
anette.persson@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Eva-Marie Johnsson
010-206 46 21
eva-marie.johnsson@lokaltidningen.se

Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se
 

Mediasäljare
Magnus Wikermark
010-206 46 25
magnus.wikermark@lokaltidningen.se
 
Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se
 
Reporter
Åsa Meierkord
010-206 47 23
asa.meierkord@lokaltidningen.se
Marknad & Sälj
E-post annonsavdelningen
annons.trelleborg@lokaltidningen.se
 
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Morgan Hansson
010-206 46 24
annons.svedala@lokaltidningen.se
 

Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se

Lokaltidningen Trelleborgs nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag