Annonsera/Kontakta oss

Spridning & Upplaga
Upplaga
20 200 ex

Vi når alla hushåll i Trelleborgs kommun.

Annonsinskick
E-post

Redaktion
E-post Trelleborgsredaktionen
redaktion.trelleborg@lokaltidningen.se

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/



Kontaktupplysningar
Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se


Säljledare
Anette Persson
010-206 46 78
anette.persson@lokaltidningen.se


Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se


Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se


Marknad & Sälj
E-post annonsavdelningen
annons.trelleborg@lokaltidningen.se



Mediasäljare
Morgan Hansson
010-206 46 24
annons.svedala@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Pontus Hansson
010-206 46 02
pontus.hansson@lokaltidningen.se

Mediasäljare
Pontus Hansson
010-206 46 02
pontus.hansson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Eva-Marie Johnsson
010-206 46 21
eva-marie.johnsson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Magnus Wikermark
010-206 46 25
magnus.wikermark@lokaltidningen.se


Reporter
Åsa Meierkord
010-206 47 23
asa.meierkord@lokaltidningen.se


Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Trelleborg
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Växel: 010-206 45 20



Prislista
Startsidan just nu