Annonsera/Kontakta oss

Spridning & Upplaga
Upplaga
20 200 ex

Vi når alla hushåll i Trelleborgs kommun.

Annonsinskick
E-post

Redaktion
E-post Trelleborgsredaktionen
redaktion.trelleborg@lokaltidningen.se

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/



Kontaktupplysningar
Säljledare
Mattias Jeppsson
010-206 46 22
mattias.jeppsson@lokaltidningen.se


Marknad & Sälj
E-post annonsavdelningen
annons.trelleborg@lokaltidningen.se



Mediasäljare
Morgan Hansson
010-206 46 24
annons.svedala@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Alf Regnér
010-206 46 25
alf.regner@lokaltidningen.se


Chefredaktör och ansvarig utgivare
Lotta Wahlqvist
010-206 45 06
lotta.wahlqvist@lokaltidningen.se

Reporter
Oskar Elfving Söderström
010-206 47 35
Oskar.E.Soderstrom@lokaltidningen.se


Ekonomiavdelning
Lokaltidningen för fakturafrågor m.m.
Telefon: 010-206 47 60
Fax: 010-510 52 40
ekonomi@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Trelleborg
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Växel: 010-206 45 20



Prislista
Startsidan just nu
Missa inte